|

„Akuku dla Parkitki” Piknik Integracyjny

Dnia 22.09.2023 r. Przedszkole Niepubliczne „Akuku” w Częstochowie zorganizowało uroczysty piknik integracyjny pod hasłem „Akuku dla Parkitki”. Był to niezapomniany dzień pełen radości, zabawy i integracji dla wszystkich uczestników.

Pogoda tego dnia była wyjątkowo łaskawa – niebo było jasne, a słońce delikatnie grzało, co sprawiło, że atmosfera była wyjątkowo wesoła i sprzyjała udanemu spotkaniu. Dzieci wraz z opiekunami, zaproszeni goście oraz pracownicy przedszkola z uśmiechami na twarzach zebrali się na terenie przedszkola, które zostało udekorowane na tę okazję kolorowymi balonami.

W ramach atrakcji przygotowanych dla dzieci, każde dziecko miało możliwość skorzystania z różnych animacji, gier i zabaw. Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Częstochowie włączyli się aktywnie w organizację pikniku, malując baloniki, tworząc piękne malowidła na twarzach uczestników oraz ozdabiając włosy warkoczykami i malując tatuaże brokatowe. Były też zajęcia z trenerami Rakowa Częstochowa, którzy z pasją prowadzili zabawy i konkursy dla dzieci, a maskotka Rakowa cieszyła się popularnością wśród najmłodszych.

Na terenie pikniku nie zabrakło również stoiska z przekąskami i napojami, gdzie wszyscy mogli skosztować pysznych przysmaków. Atmosfera była przepełniona uśmiechami, śmiechem i wzajemną życzliwością. Dzieci bawiły się wspaniale, wykorzystując każdą chwilę tego niezwykłego dnia.

Po kilku godzinach fantastycznej zabawy przyszedł czas na zakończenie pikniku. Dzieci wracały do przedszkola, szkoły pełne radości, opowiadając sobie nawzajem o swoich przygodach. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością wzbogaciło życie przedszkolne i pozostanie na długo w pamięci wszystkich jego uczestników. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych takich chwil integracji i radości.

Oczywiście! „Dziękujemy wszystkim za przybycie”

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *